Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5451
візитів всього: 398346
Прогноз погоди
Не залишаємо нікого самотнім
14 січня 2013 року 16:59

Традиційно щорічно на початку Нового року у Територіальному центрі підопічні збираються для того, щоб привітати один одного. До привітання долучився заступник міського голови Петро Закусило та начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Любов Петренко.

У Територіальному центрі забезпечені всі умови для моральної і духовної підтримки, спілкування та участі у різноманітних соціальних і культурних заходах, які організовують підопічні Центру спільно з його працівниками.

Вітаючи підопічних Територіального центру з нагоди відзначення Дня Св. Василя та Старого Нового року Закусило П.І. побажав здоров’я, добра, щастя та радості всім присутнім.

Петренко Л.В. зазначила, що такі Територіальні центри, що існують по всій Україні і допомагають одиноким і непрацездатним людям, дають змогу завжди відчувати дружнє плече та виправдовують свою доцільність.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове