Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537887
Прогноз погоди
Відбулося позачергове засідання комісії міськвиконкому з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
24 червня 2009 року 18:49
Відбулося позачергове засідання комісії міськвиконкому з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

     24 червня 2009 року відбулося позачергове засідання комісії міськвиконкому з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний винесено питання про відключення за борги від енергопостачання ІІІ підйому КП “Житомирводоканал”, яке забезпечує водопостачання мікрорайонів міста Крошня, Богунія, Північно-західний. Підприємство попереджено про відключення І та ІІ підйомів, яке може привести до зупинки водопостачання міста в цілому. Заборгованість “Житомирводоканалу” перед ВАТ “ЕК Житомиробленерго” складає 5,9 млн. грн. Значна частина цієї суми у розмірі 5 млн. грн. може бути скасована в результаті проведення взаємозаліків по різниці в тарифах згідно з постановами  Кабінету Міністрів України  №193 від 05.03.09 р. та № 615 від 22.06.09 р.
   Рішення про відключення об’єктів питного водозабезпечення міста від енергопостачання суперечить вимогам чинного законодавства. Зокрема, в ст. 6 Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” вказується, що одним з принципів державної політики є заборона відключення об'єктів питного водопостачання та водовідведення від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об'єктів життєзабезпечення і стратегічного значення. У разі виникнення надзвичайних ситуацій встановлюється екологічна броня питного водопостачання.
Комісія вирішила:
1. Звернутися до керівництва ВАТ “ЕК “Житомиробленерго” з пропозицією терміново відновити енергопостачання об’єктів забезпечення міста питною водою.
2. Звернутися до прокурора області з проханням здійснити прокурорську перевірку щодо правомірності відключення об’єктів життєзабезпечення міста питною водою.
3. При перевищенні терміну відключення об’єктів водопостачання від енергозабезпечення більш, ніж на 8 годин комісії розглянути питання щодо віднесення даної події до надзвичайної ситуації.


Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare