Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 12
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355284
Прогноз погоди
Уже кілька днів поспіль Святий Миколай вітає юних житомирян
19 грудня 2012 року 14:35

18 грудня2012 року відбулася святкова благодійна соціальна акція для дітей та молодих людей, хворих на фенілкетонурію.

Організатори заходу – Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери Житомирського агротехнічного коледжу спільно з працівниками Житомирської обласної бібліотеки для дітей – підготували для маленьких житомирян справжнє святкове дійство з чарівною казкою, Святим Миколаєм, Янголятами.

Діти гралися, водили хороводи. Українські новорічні пісні для дітей та батьків дарував студентський народний вокальний ансамбль "Чарівність”. Усі отримали від Святого Миколая подарунки – фруктові набори. А дитяча письменниця Олена Корж та директор Обласної бібліотеки для дітей Ольга Лепілкіна подарували дітям книжечки. Свято пройшло у теплій затишній атмосфері.

Також 19 грудня 2012 року в Обласній бібліотеці відбулось свято Святого Миколая для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Фахівці із соціальної роботи Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготували для малят святкову програму: дітки розгадували загадки, співали пісеньки та гралися разом із бібліотекарем Світланою Смірновою.

Справжнім подарунком для маленьких глядачів стала святкова вистава “Різдвяний вертеп”, яку підготували учні ліцею №25 ім. М. Щорса. Не обійшлося, звичайно, і без подарунків: всі дітки отримали цукерки від Святого Миколая та книжечки від дитячих письменниць Марії Пономаренко, Олени Корж  та директора Обласної бібліотеки для дітей Ольги Лепілкіної.

Житомирський міський центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове