Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547085
Прогноз погоди
Житомирська міліція приймала вітання з нагоди професійного свята
19 грудня 2012 року 09:55

Урочистості з нагоди Дня міліції відбулися вчора, 18 грудня 2012 року, у Житомирському облмуздрамтеатрі.

Напередодні професійного свята працівників органів внутрішніх справ привітали начальник УМВС України в Житомирській області Анатолій Лазарєв, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Начальник УМВС України в Житомирській області Анатолій Лазарєв наголосив, що сьогодні кількість сумлінних працівників, професіоналів у міліцейських підрозділах області зростає. Прикладом згуртування та злагодженої співпраці колективу він назвав практичні дії міліції у складних кліматичних погодних умовах. Тільки за два останні дні негоди здійснено більше 600 цільових виїздів до населених пунктів області. Надана допомога паливом, проведені профілактичні бесіди щодо запобігання обмороження, організовано сприяння у розчищенні автошляхів. «Дякую працівникам УМВС за підтримання правопорядку. Звертаюся до молодого покоління: ви – нова генерація української міліції, і маєте бути зразком широкої ерудиції, правової культури, честі та гідності», – сказав Анатолій Лазарєв.

Житомирський міський голова Володимир Дебой подякував житомирській міліції за налагоджену співпрацю: «Особливі слова подяки – полковнику міліції у відставці, ветерану органів внутрішніх справ, колишній заступник начальника УМВС Григорчуку Миколі Васильовичу. Ваші знання та досвід – неоціненна допомога для нинішніх молодих колег. Особиста подяка також капітану Янчевському Василю Андрійовичу та лейтенанту Сердюку Олександру Олександровичу, які у складних зимових умовах допомагають прибирати з вулиць припаркований автотранспорт, що заважає прибиранню снігу. У літніх умовах допомагають організовувати рух автотранспорту у місцях виконання шляхоремонтних робіт». Міський голова звернувся зі словами вдячності і до полковника міліції Марчевського Валерія Івановича, який є членом виконавчого комітету Житомирської міської ради, який окрім служби в органах внутрішніх справ, також переймається життям міста, допомагаючи в нелегких ситуаціях.

Керівник міста висловив сподівання, що разом із Анатолієм Лазарєвим у місті продовжиться благородна справа по відродженню у Житомирі духовності – побудові каплиці біля УМВС України в Житомирській області. «Упевнений, що цю роботу ми зробимо разом», – підкреслив Володимир Дебой.

За вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку правоохоронці отримали грамоти та подяки виконавчого комітету міської ради, обласної ради та облдержадміністрації.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare