Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5553
візитів всього: 476882
Прогноз погоди
В Житомирі борються з негативними явищами у молодіжному середовищі
24 червня 2009 року 16:03
В Житомирі борються з негативними явищами у молодіжному середовищі

24 червня в прес-центрі міської ради відбулася прес-конференція до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.
Участь в прес-конференції взяли заступник міського голови Олег Старинець, директор Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, представники управління освіти та служби у справах дітей міської ради, начальник управління державного департаменту України із виконання покарань у Житомирській області Сергій Сисоєв, начальник обласного управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Сергій Дзюбенко, в.о. начальника лінійного відділу на станції Житомир УМВС України на залізничному транспорті Микола Чернушич.
Організатори прес-конференції розповіли про сьогоднішню ситуацію з наркоманією в Житомирі та про профілактику захворювання на цю страшну недугу.
Як зазначив у своєму виступі Олег Старинець, з 1991 року проблема наркоманії в Житомирі лише ускладнюється, все більше молодих людей стають на хибний шлях. Разом з тим, за словами заступника міського голови, та робота, яка проводиться міськими службами, громадськими та релігійними організаціями вже має певні наслідки й все більше наркозалежних проходять реабілітацію у відповідних центрах.

Прес-служба міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare