Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537833
Прогноз погоди
Управління житлового господарства інформує
11 грудня 2012 року 17:05

 

У зв’язку з несприятливими погодними умовами та значними опадами снігу, з метою забезпечення життєдіяльності міста, для запобігання створення непередбачуваних ситуацій і унеможливлення травмування людей, проводяться роботи з прибирання снігу.

На сьогоднішній день тротуаро-прибиральними машинами КВЖРЕПів, ПП «ВЖРЕП-4», ТОВ «КК «КомЕнерго-Житомир» прибираються від снігу  прибудинкові території житлових будинків та прилеглі тротуари до житлової забудови. Роботи з прибирання снігу проводяться постійно. Працює 22 тротуаро-прибиральні машини, 330 двірників і прибиральниць.

Також працівниками житлово-комунальних підприємств міста:

- знімаються льодяні бурульки з дахів житлових будинків, з залученням техніки, в тому числі задіяна техніка МНС;

- проводиться очищення дахів житлових будинків від снігу та льоду;

- розчищаються на покрівлях будинків від льоду та снігу водоприймальні решітки  внутрішньобудинкової зливової каналізації.

Зазнаємо, що в  першу чергу очищаються від снігу покрівлі над ліфтовими шахтами, з метою недопущення підтоплення ліфтового обладнання, що в свою чергу може призвести до зупинки ліфтів.

 

Управління житлового господарства.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare