23 червня 2009 року урочистою ходою від пам’ятника Т. Шевченка до Соборної площі пройшли випускники 11-х класів міських шкіл. Перед випускниками з вітальним словом виступили міський голова В.Т. Шелудченко, начальник управління освіти міськвиконкому В.В. Арендарчук, вчителі, батьки, учні. У своєму зверненні мер міста побажала випускникам впевненості у власних силах, здійснення всіх мрій та планів.
В цей святковий вечір на майдані звучала музика, кружляли у вальсі випускники, в небо злетіли голуби та різнокольорові кульки.
![](/data/files/DSC_0001.jpg)
![](/data/files/DSC_0004.jpg)
![](/data/files/DSC_0022.jpg)
![](/data/files/DSC_0041.jpg)
![](/data/files/DSC_0077.jpg)
Прес-служба Житомирської міської ради