Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 547218
Прогноз погоди
Відкрилась художня виставка робіт учнів музичної школи № 2 імені Святослава Ріхтера
5 грудня 2012 року 17:35

 

На виставці було представлено 46 творчих робіт учнів відділу «Початкова художня освіта» музичної школи. Роботи виконані в різних художніх техніках на різну тематику:

  • 12 робіт в техніці батик, рельєф, мозаїки шкарлупи із яйця та текстильної аплікації (викладач Рисінська Світлана Миколаївна);
  • 34 роботи виконані в техніці акварелі та пастелі (викладач Штарова Наталя Володимирівна).

Автори робіт виставки є активними учасниками міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів.

У 2011 та в 2012 роках відбувся конкурс дитячих малюнків за творами О.С. Пушкіна в якому взяли участь Крайник Дарина, Кривенко Ліза, Колесник Анна, Романенко Катя, Дубова Маша, Кувшин Поліна, Сірик Олександра, Заєць Карина, Прилуцька Поліна, Шатилович Клавдія,Українець Анна. Кращою була визнана робота Ленської Вікторії. Дипломами різних ступенів були відзначені роботи Юревич Влади, Шатилович Клавдії, Бури Дар’ї, Кувшин Ірини.

Також учні брали участь у міжнародному конкурсі «Я живу у співдружності незалежних держав», у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Національний банк майбутнього» та обласному  конкурсі юних художників «Моє мальовниче Полісся».

Робота виставки триватиме до початку 2013 року.

 

Управління культури.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare