Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82641
Прогноз погоди
Житомирській загальноосвітній школі №36 – 75!
23 листопада 2012 року 23:06

Сьогодні, 23 листопада 2012 року, в урочистій обстановці учні та їх батьки, випускники, педагоги, вчителі відзначили 75-річчя з дня заснування Житомирської загальноосвітньої школи №36.

На урочистостях також був присутній заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковський О.М. Від імені міського голови Володимира Дебоя він привітав усіх зі святом та вручив навчальному закладу цінний подарунок.

На День народження рідної школи прийшли колишні учні, які знайшли свій шлях у житті. Деякі з них працюють у вищих органах державної влади, органах місцевого самоврядування, у сфері науки, культури, освіти, займаються підприємницькою діяльністю. Дехто з випускників навіть приїхав з-закордону, щоб вкотре повернутись до рідної Альма-матер.

З нагоди відзначення 75-річчя привітати Житомирську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 36 ім. Я. Домбровського прийшли два попередні директори. Учні та випускними з радістю дарували свої пісенно-танцювальні подарунки школі під час святкового концерту.

 

Довідково:

Директор – Котенко Леонід Антонович.  Стаж роботи на посаді директора закладу – 20 років. Леонід Антонович має педагогічне звання  учитель-методист, відзнаку «Відмінник освіти України».

У школі  у 26 класах навчається 612 учнів, працює  58 педагогічних працівників:

-вчителів –методистів – 13

-старших вчителів -8

-мають вищу кваліфікаційну категорію – 32

-нагороджені знаком «Відмінник освіти України» - 7

У школі вивчається польська мова з першого  до одинадцятого класу, працює 4 профільні  класи.

Вчителі школи беруть участь у наукових конференціях  при  Київському політехнічному університеті, організатором яких є перша золота медалістка - випускниця 1946 року нашої школи, професор Київського політехнічного університету доктор фізико-математичних наук, професор, академік-секретар відділення математики АН ВШ України, віце-президент АН Вищої школи України Вірченко Ніна Опанасівна.

У співпраці з кандидатом педагогічних наук, завідуючим відділом проектування розвитку обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, доцентом кафедри психології управління Університету менеджменту освіти Киричуком Валерієм Олександровичем педагогічний колектив впроваджує систему проектування навчально-виховного процесу в практику роботи школи. Особлива увага приділяється здійсненню індивідуального підходу до кожної дитини, співпраці педагогічного та батьківського колективів.

Школа з 2002р. тісно співпрацює з Варшавським ліцеєм № 4 Республіки  Польща. Учнівська співпраця здійснюється за напрямками: взаємовідвідування уроків, методичний обмін, екскурсії, вивчення побуту українських і польських сімей, ознайомлення з роботою законодавчих і виконавчих органів, учнівські конференції з історії на тему: «Спільне минуле», «Україно-польська історія на переломних етапах історії 17-21 століття».

Школа є постійним місцем проведення обласної олімпіади з історії (з 1994 р.) та обласного конкурсу виразного читання польської поезії.

На базі школи проходять міські, регіональні та міжнародні конференції вчителів та науковців, відбувається взаємовідвідування уроків, проходять диспути, круглі столи.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.