Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82645
Прогноз погоди
Творіть казку!
23 листопада 2012 року 18:16

20 листопада у світі відзначається День спільних дій в інтересах дітей, адже всі діти мають право на захист і справжнє дитинство.

 

З нагоди відзначення цієї дати  Житомирський міський центр соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді підготував творчий подарунок для вихованців міського дошкільного навчального закладу №42 для дітей з малозабезпечених сімей.

 

Діти переглянули казкову виставу «Звірята лікують книгу», яку з радістю підготували та представили фахівці із соціальної роботи відділу соціальної роботи Житомирського міського центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді.

 

Окрім перегляду вистави, вихованці дитячого садка мали змогу погратися із лісовими звірятами і отримали солодкі подарунки. Подякою організаторам заходу стали щасливі і усміхнені очі дітей.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.