Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5075
візитів всього: 84389
Прогноз погоди
Володимир Дебой разом із депутатами у програмі «Шустер.LIFE. Адреналін» взялися за вирішення питання будинку-"фантома"
22 листопада 2012 року 15:07

Будинок-фантом, за яким стоять долі 64 сімей, якого по документах ще не існує і статус якого взагалі не визначено – це стало основним питанням програми «Шустер.LIFE. Адреналін», участь у якій взяли Житомирський міський голова Володимир Дебой, депутати Житомирської міської ради, представники уряду, народні депутати та сенат із кількох десятків місцевих депутатів із різних куточків України.

Основна тема обговорення – як допомогти людям, які стали заручниками ситуації з будинком, що опинився в юридичній колізії.

Справа у тому, що будинок по вул. Щорса, 234-б розташований за межами Житомира на території Оліївської сільської ради, однак деякі його мешканці мають житомирську прописку. Сам же будинок перебуває у власності підприємства, що знаходиться у стадії банкрутства. Статус будівлі – незавершене будівництво. Фактично будинок не зданий в експлуатацію, а тому офіційно не є житловим фондом. Завод-власник будівлі не може завершити будівництво, на яке потрібно близько 3,5 млн.грн., адже сам перебуває на межі банкрутства.

В умовах відсутності централізованого водовідведення та теплопостачання люди проживають уже понад 16 років. Як бути далі, на чию допомогу і підтримку розраховувати – мешканці не знають. Адже з юридичної точки зору місто не має права вирішувати будь-які питання щодо добудови цієї будівлі, бо вона розташована не на території Житомира, а на території Оліївської сільської ради. Це також унеможливлює прийняття будівлі на баланс міста як об’єкта незавершеного будівництва. На жаль, представників від Оліївської сільської ради у студії не було, що викликало здивування присутніх.

Сьогодні люди як ніколи потребують допомоги. Адже досі не можуть приватизувати квартири у незавершеному будинку. Мешканці упевнені: без допомоги можуть взагалі втратити житло.

Міський голова Володимир Дебой у програмі «Адреналін» наголосив: він готовий у рамках законодавства допомагати мешканцям будинку. На боці Володимира Дебоя виступила вся студія: представники уряду, народні депутати, депутати інших міських рад, юристи. Члени сенату студії одноголосні у тому, що проблема потребує втручання всіх: держави, органів місцевого самоврядування, підприємства-власника ВАТ «Автозапчастини» та мешканців.

До якого спільного рішення прийшли учасники програми, чи вдасться владі захистити мешканців – заручників ситуації підприємства-власника – дізнаєтеся із програми «Шустер.LIFE. Адреналін», яка вийде незабаром у ефірі Першого національного телеканалу. Коли саме – слідкуйте за анонсами.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.