Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5175
візитів всього: 123863
Прогноз погоди
Питання виплати заробітної плати працівникам ТТУ вирішено
22 листопада 2012 року 13:45

Спрямувати 5 млн.грн. державної субвенції за пільгове перевезення громадян на погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам КП ЖТТУ – таке рішення було прийнято сесією обласної ради сьогодні, 22 листопада 2012 року.

Якщо раніше на Житомирське трамвайно-тролейбусне управління планувалося виділити 1,8 млн.грн. державної субвенції на погашення заборгованості із виплати заробітної плати лише за вересень-жовтень 2012 року, то за зверненням міського голови Володимира Дебоя, керівництва та працівників підприємства, доручення голови облдержадміністрації Сергія Рижука щодо перегляду суми субвенції та підтримки комісій трамвайно-тролейбусному управлінню спрямовано повну суму отриманої з держави субвенції за пільгове перевезення – 5 млн.грн., – повідомила начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Ганна Ємченко, а також звернулася до міських і селищних голів Житомирської області зрозуміти складну ситуацію головного соціального перевізника області – ЖТТУ.

«Сергій Миколайович своїм авторитетом залучив для м. Житомира 5 млн.грн. державної субвенції. Я дякую депутатам обласної ради за підтримку цього рішення. Сьогодні комунальне підприємство сплачує в рік близько 20 млн.грн. податку, працює на загальній системі оподаткування, перевозить всі пільгові категорії громадян, а також максимально спрямовує зусилля на зменшення збитків, які могли б сягнути 15 млн.грн.», – сказав Житомирський міський голова Володимир Дебой після сесії облради.

5 млн.грн. державної субвенції забезпечать не лише повне погашення заборгованості за вересень-жовтень, а й своєчасну виплату заробітної плати працівникам ТТУ повністю до кінця 2012 року.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80