Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 5075
візитів всього: 84388
Прогноз погоди
Співпраця влади і громади підтверджує свою ефективність
21 листопада 2012 року 17:46

Сьогодні, 21 листопада 2012 року, Житомирський міський голова під час робочого об’їзду містом зустрівся із мешканцями приватного сектору по вул. Северина Наливайка.

Тут вже завтра розпочинають роботи з профілювання та підсипки щебенем проїжджої частини запроектованого провулку до земельних ділянок, які були виділені багатодітним сім’ям, інвалідам Чорнобиля, переселенцям з Чорнобильської зони під будівництво житла для того, аби мешканцям можна було під’їжджати до ділянок, підвозити будівельні матеріали та розпочинати будівництво.

Враховуючи звернення громадян, у міському бюджеті на наступний рік планується передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва дороги по вул. Северина Наливайка.

За 2012 рік у мешканців будинків по вул. Северина Наливайка відбулися кардинальні зміни: у співпраці із міською владою вперше з часу існування вулиці тут проводять мережі водопостачання та водовідведення. Активні житомиряни звернулися до міського голови з ініціативою проведення цих робіт на умовах публічно-приватного партнерства. Таким партнерством задоволені і як міська влада, так і самі мешканці, які зібрали власними силами понад 500 тис.грн. Ще 250 тис.грн. було виділено із міського бюджету.

Міський голова Володимир Дебой задоволений активністю житомирян, які не лише звернулися з ініціативою співфінансування, а й активно сьогодні контролюють процес та долучаються до робіт. «На реалізацію проекту із міського бюджету за підтримки депутатів міської ради ми спрямували 250 тис.грн. Коли почалися реальні роботи з проведення мереж, вам повірили ваші сусіди. Приємно, що ви власним прикладом довели ефективність спрямування зусиль громади і влади для вирішення проблеми не одного десятка років», – сказав міський голова мешканцям будинків по вул. Северина Наливайка.

«Приємно, що мерія нам допомагає у проведенні водопостачання та водовідведення. Побачивши, як ведуться роботи, до справи долучилися інші сусіди. Сподіваємося, що і будинки, які тут незабаром будуватимуться, підуть нашим шляхом», – говорять мешканці.

Сьогодні, після кількох десятків років проживання без води і каналізації житомиряни повірили у можливість втілення своїх ідей і в реальну допомогу з боку міської влади. Адже на власному прикладі зрозуміли: підтримують у першу чергу тих, хто справді цього хоче, хто шукає шлях вирішення проблеми і кому не байдуже майбутнє своїх дітей та свого міста.

Тут розпочнуться роботи з профілювання та підсипки щебенем

Завершуються роботи з проведення мереж водопостачання та водовідведення по вул. Северина Наливайка, чого тут раніше ніколи не було

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.