Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82642
Прогноз погоди
Володимир Дебой: Житомир отримав 25 млн.грн. державної субвенції
14 листопада 2012 року 10:00

Житомир додатково отримав близько 25 млн.грн. державної субвенції. Про це повідомив сьогодні, 14 листопада 2012 року, під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирський міський голова Володимир Дебой.

 «Ми провели позачергове засідання виконавчого комітету у зв’язку з надходженням із держави додаткових коштів на соціальний захист, різницю в тарифах по водоканалу, пільгове перевезення громадян для ТТУ. Загальна сума склала близько 25 млн.грн.», – інформував керівник міста.

Для водоканалу на проведення розрахунків за різницю в тарифах передбачено майже 8,5 млн.грн. На допомогу сім’ям із дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам – 14,8 млн.грн.

Ще 1,8 млн.грн. спрямовано на пільгове перевезення окремих категорій громадян для ТТУ, – інформував директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Сергій Гаращук.

Нагадаємо, КП «Житомирводоканал» вже отримав 32 млн.грн. по заборгованості за спожиту електроенергію. 8,5 млн. грн. державної субвенції на водоканал буде розподілено на погашення податкового боргу та боргу по електроенергії. «Ми працюємо над тим, аби податковий тягар та заборгованість по електроенергії до кінця року зняти», – мовив Сергій Гаращук.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.