Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5075
візитів всього: 84389
Прогноз погоди
Стань донором – врятуй життя!
12 листопада 2012 року 16:05

З 05 по 09 листопада 2012 року в рамках профілактичної акції “Ехо” у Житомирі проходила вулична інформаційно-просвітницька акція “Стань донором – врятуй життя!”, організатором якої виступив Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Житомирським обласним центром крові.

Працівники та волонтери Центру розповсюджували інформаційні матеріали з питань донорства серед мешканців міста. Житомиряни виявили щиру зацікавленість та небайдужість до даної проблеми, багато людей цікавились, як можна стати донором, а були й такі, хто є почесними донорами і неодноразово допомагали людям.

Проблема донорства крові є однією з найактуальніших в Україні на даний час. Тому подібні акції є дуже дієвими та важливими, адже кожен із нас може врятувати життя.

 

Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.