Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5175
візитів всього: 123861
Прогноз погоди
Державна служба охорони відзначає 60-річчя
9 листопада 2012 року 16:52

Сьогодні, 09 листопада 2012 року, працівників Служби охорони при органах внутрішніх справ із 60-річчям від дня створення служби охорони привітали голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Петро Закусило, радник начальника УМВС України в Житомирській області, генерал-майор міліції у відставці Петро Грозінський, заступник начальника УМВС України в Житомирській області, полковник міліції Валерій Марчевський.

«Саме в м. Житомирі у 1952 році була створена перша сторожова охорона в Житомирській області. Сьогодні це потужний колектив, який охороняє лише в нашому місті понад 2 тисячі об’єктів. Ваша служба, на перший погляд, непомітна, але складна і ризикована. Дякую працівникам служби Державної охорони, співробітникам міліції за вашу щоденну працю та високий професіоналізм. Бажаю здоров’я кожному з вас, благополуччя та добробуту вашим родинам. Зі святом!», – привітав працівників служби охорони із 60-річчям Житомирський міський голова Володимир Дебой, а кращим працівникам за зразкову службу вручив грамоти виконавчого комітету.

Відзнакою за заслуги перед містом ІІ ступеня нагородив міський голова Володимир Дебой начальника управління Державної служби охорони при УМВС України в Житомирській області, полковника міліції Петра Базюка.

 

Довідково: Упродовж 60 років Державна служба охорони забезпечує спокійне життя мешканців Житомира.

В Житомирській області підрозділи Служби охорони були створені відповідно до постанови Ради міністрів УРСР 1952 року. На них покладалася охорона об’єктів різного відомчого підпорядкування.

Нині Державна служба охорони є найбільшою та найавторитетнішою в Україні охоронною структурою. Їй довірили своє майно тисячі керівників організацій та підприємств, пересічних громадян.

Завдяки активній діяльності служби охорони до бюджетів різних рівнів щорічно перераховується більше 10 мільйонів гривень.

За підтримку, співпрацю та з нагоди 60-річчя Державної служби охорони міському голові Володимиру Дебою та голові обласної ради Йосипу Запаловському було вручено ювілейні відзнаки

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80