Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5175
візитів всього: 123861
Прогноз погоди
Міський голова відвідав VІІІ Міжнародний конгрес ЖКГ
7 листопада 2012 року 18:52

06 листопада 2012 року Житомирський міський голова Володимир Дебой із керівниками комунальних підприємств міста взяли участь у VIIІ Міжнародному конгресі «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», у рамках якого відвідали низку заходів: Х Міжнародну спеціалізовану виставку «КомунТех – 2012», Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2012, ІІ Спеціалізовану  виставку «ЄвроБудЕкспо-2012».

Відкрив Міжнародний конгрес та розповів про основні напрямки роботи  житлово-комунального господарства на майбутнє Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. «Зокрема, це дерегуляція галузі, повний облік ресурсів, створення ефективного власника житла, економічно обґрунтовані тарифи, монетизація пільг та субсидій, наявність «дешевих грошей» для модернізації, а також застосування програмно-цільового методу під час реалізації кожного з напрямків», – підкреслив  Анатолій Близнюк.

Фахівці житлово-комунального господарства Житомирської міської ради під час Конгресу взяли участь у навчальних семінарах, розглянули шляхи вдосконалення системи управління у сфері житлово-комунального господарства, впровадження ефективного управління комунальних об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення, залучення приватних інвестицій для технічного переоснащення.

«Після огляду виставки керівники комунальних підприємств міста звернулися до мене із проханням розглянути можливість купівлі техніки для Житомира з метою покращення якості обслуговування населення, більш цивілізованої роботи працівників житлово-комунальних служб, забезпечення належної та ефективної роботи житлово-комунального господарства в цілому. Таку ініціативу я підтримую і думаю, ми розглянемо цю пропозицію при формуванні бюджету на наступний рік»,написав Житомирський міський голова Володимир Дебой на своїй сторінці у мережі «Фейсбук».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80