Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 5041
візитів всього: 82625
Прогноз погоди
Міський голова відвідав VІІІ Міжнародний конгрес ЖКГ
7 листопада 2012 року 18:52

06 листопада 2012 року Житомирський міський голова Володимир Дебой із керівниками комунальних підприємств міста взяли участь у VIIІ Міжнародному конгресі «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», у рамках якого відвідали низку заходів: Х Міжнародну спеціалізовану виставку «КомунТех – 2012», Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2012, ІІ Спеціалізовану  виставку «ЄвроБудЕкспо-2012».

Відкрив Міжнародний конгрес та розповів про основні напрямки роботи  житлово-комунального господарства на майбутнє Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. «Зокрема, це дерегуляція галузі, повний облік ресурсів, створення ефективного власника житла, економічно обґрунтовані тарифи, монетизація пільг та субсидій, наявність «дешевих грошей» для модернізації, а також застосування програмно-цільового методу під час реалізації кожного з напрямків», – підкреслив  Анатолій Близнюк.

Фахівці житлово-комунального господарства Житомирської міської ради під час Конгресу взяли участь у навчальних семінарах, розглянули шляхи вдосконалення системи управління у сфері житлово-комунального господарства, впровадження ефективного управління комунальних об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення, залучення приватних інвестицій для технічного переоснащення.

«Після огляду виставки керівники комунальних підприємств міста звернулися до мене із проханням розглянути можливість купівлі техніки для Житомира з метою покращення якості обслуговування населення, більш цивілізованої роботи працівників житлово-комунальних служб, забезпечення належної та ефективної роботи житлово-комунального господарства в цілому. Таку ініціативу я підтримую і думаю, ми розглянемо цю пропозицію при формуванні бюджету на наступний рік»,написав Житомирський міський голова Володимир Дебой на своїй сторінці у мережі «Фейсбук».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.