Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5175
візитів всього: 123867
Прогноз погоди
За інформацією комунального підприємства «Реклама»
6 листопада 2012 року 12:49

 

На сторінках інтернет видання нашого міста з’явилась інформація про конфліктну ситуацію навколо встановлення рекламоносія (біл-борду) за адресою вул. Перемоги 54.

У зв’язку з цим повідомляємо, що дозвіл на встановлення конструкції зовнішньої реклами за вказаною вище адресою було надано рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 19.09.2012р. за№403.

Варто зауважити, що конструкції зовнішньої реклами виготовляються відповідно до технічних вимог, передбачених проектною документацією на спеціальну конструкцію зовнішньої реклами, що розроблюється організаціями, які мають відповідні ліцензії. Відповідальність за технічний стан рекламних засобів, порушення вимог техніки безпеки під час розташування та експлуатації рекламних засобів несе розповсюджувач зовнішньої реклами.

Для забезпечення безпечно експлуатації, виконується розрахунок рекламної конструкції з урахуванням вітрового навантаження та власної ваги конструкції. Відповідний розрахунок та проектна документація є обов’язковою умовою при наданні дозволу на виготовлення рекламоносія.

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80