Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 4
візитів сьогодні: 5044
візитів всього: 82645
Прогноз погоди
Володимир Дебой обговорив із представниками ENSI наступний проект з енергозбереження у Житомирі
5 листопада 2012 року 17:37

Сьогодні, 05 листопада 2012 року, Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із представниками норвезької компанії ENSI з метою обговорення реалізації наступного проекту з енергозбереження у м. Житомирі.

Впровадити енергоефективні заходи для подальшої економії енергоносіїв у понад 40 бюджетних установах міста – а це школи, дитячі садочки та лікарня, – планує міська влада у співпраці із норвезькою компанією ENSI шляхом залучення коштів НЕФКО та грантового ресурсу Фонду Е5Р.

«Реалізація енергоефективних муніципальних проектів для Житомира особливо важлива у соціальній сфері, саме у таких галузях, як освіта та медицина. Ми зацікавленні у зменшенні споживання енергоносіїв, зменшенні плати за електроенергію. Тому налаштовані на ефективну співпрацю та результативність», – підкреслив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Проект «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира» спрямований на втілення різнопланових енергоефективних заходів: утеплення фасадів, дахів, заміна вікон, встановлення індивідуальних теплових пунктів, теплових насосів, індивідуальних котелень тощо.

«Ми зараз вивчаємо нинішню ситуацію у визначених соціальних закладах. Для цього збираємо показники енерговитрат. Чим точнішими вони будуть, тим краще ми підготуємо енергетичне дослідження та енерго-економічні розрахунки», – зазначив старший керівник проектів ENSI Любомир Червілов.

У ході робочої зустрічі сторони обговорили особливості розробки та втілення проекту, строки виготовлення технічної документації і реалізації проекту, а також необхідні для цього ресурси. І міська влада, і експерти норвезької компанії одностайні у тому, що заклади освіти, виховання та медицини першочергово потребують втілення заходів з енергозбереження. Адже початок цьому є – цьогоріч розпочато пілотний проект з утеплення дитячого садочку №21.

Проектну пропозицію міста Житомира «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира» уже затверджено Правлінням НЕФКО 1 березня 2012 року.

Це вже другий проект, який збирається реалізувати Житомир у співпраці з НЕФКО. На завершальній стадії втілення сьогодні є проект з модернізації системи зовнішнього освітлення вулиць і провулків Житомира шляхом заміни неекономних ламп розжарювання на світлодіодні ліхтарі та утеплення дитячого садочку №21.

Довідково: міжнародна норвезька компанія ENSI (Energy Saving International AS) має 10-річний досвід розробки енергоефективних проектів.  Послуги з енергозбереження ENSI надає у 27 країн світу.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.