Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5175
візитів всього: 123867
Прогноз погоди
У Житомирі відзначили День працівників соціальної сфери
5 листопада 2012 року 09:04

 

У Житомирі відбулись урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

У місті 500 працівників соціальної сфери опікуються 80 тис. пенсіонерів, 9 тис. ветеранів війни, 7 тис. чорнобильців, понад 20 тис. сімей з дітьми. Також у Житомирі є один з найкращих у області Житомирський міський територіальний центр соціального обслуговування Житомирської міської ради, підопічними якого є майже 2 тис. пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян, інвалідів, малозабезпечених та інших громадян, які перебувають в скрутних життєвих обставинах та потребують допомоги.

«У світі є лише одна річ, перед якою потрібно схилитись – це талант і одна річ, перед якою треба впасти на коліна – це доброта. Я щиро вдячний соціальним працівникам за те, що вони від душі допомагають обездоленим, ветеранам, людям з інвалідністю, підтримують молодь й відстоюють соціальні права трудівників», - зазначив міський голова Володимир Дебой.

Кращих працівників соціальної сфери за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток справи соціального захисту населення та високий професіоналізм відзначили почесними грамотами виконавчого комітету Житомирської міської ради.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80