Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545993
Прогноз погоди
Центр охорони матері і дитини відсвяткував 5-річчя з дня створення
18 червня 2009 року 10:02
Центр охорони матері і дитини відсвяткував 5-річчя з дня створення

     17 червня 2009 року у Конгрес-холі інституту медсестринства пройшли урочистості та концертна програма творчих колективів міста з нагоди 5-річчя з дня створення Обласного центру охорони матері і дитини Житомирської обласної ради.
    Комунальне підприємство «Житомирський обласний центр охорони здоров’я матері і дитини» є спеціальним лікувально-профілактичним закладом державної форми власності й надає спеціалізовану медичну допомогу вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим м.Житомира та Житомирської області. В центрі працює 385 працівників, в тому числі лікарів – 83, середніх медичних працівників – 137.
Центр покликаний надавати високо кваліфіковану допомогу жінкам з порушенням репродуктивного здоров’я, вагітним з ускладненим перебігом вагітності, вагітним з екстрагенітальною патологією, новонародженим, надання організаційно-методичної допомоги районам області. У центрі створено сучасну навчальну базу для фахівців з районів та міст області. Багато спеціалістів мають змогу отримати кваліфіковану консультаційну допомогу, набути нових навиків по роботі з породіллями.
Виступаючи перед присутніми, секретар міської ради Анатолій Каленський зазначив, що відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм працівників центру завжди поєднуватимуться зі щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманітарних традиціях.
А. Каленський побажав працівникам центру міцного здоров’я, родинного затишку та тепла, сімейного достатку, щастя та успіхів у всіх справах.
    Прикметно, що незадовго до ювілейної дати, перед будівлею центру міським комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів» влаштовано 260 кв. м тротуару. При цьому було використано 68 метрів бортового каменю. Окрім того, було відремонтовано 98 кв. м проїжджої частини, 6 колодязів й встановлено 12 погонних метрів поребрика.

Прес-служба міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare