Сьогодні, 4 вересня 2012 року, введено в експлуатацію резервний трансформатор на підстанції ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна» для надійного електропостачання споживачів електроенергії – понад 40 великих та малих промислових підприємств.
Робоча зустріч із цього приводу відбулася сьогодні у керівництва міста й області з робочим колективом.
Досі упродовж останніх трьох років після великої пожежі на ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна» працював лише один трансформатор. Таким чином підприємства, що функціонують на території заводу, увесь цей час працювали під ризик та із загрозою зупинки – електроенергія надходила лише з одного трансформатора.
Сьогодні введено в експлуатацію другий трансформатор, який забезпечить електроенергією не лише підприємства, які існують на території ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна», але й дозволить працювати із запасом.
Міський голова Володимир Дебой наголосив: сьогодні на підприємстві не свято, а звичайні робочі моменти, які повинні тут бути введені ще 3 роки тому. Адже весь цей час люди працювали у складних та непередбачуваних умовах.
«Сьогодні врешті-решт спільними зусиллями міста, області та інвестора тут відновлено гарантоване енергорозабезпечення. Я вдячний усім, хто працював тут у складних умовах, за стійкість та мужність», – мовив керівник міста.
Голова облдержадміністрації Сергій Рижук інформував, що введення в експлуатацію другого трансформатора – це великий плюс для майбутнього підприємств, які тут функціонують: «Ми з вами тут повинні створити індустріальних парк. Перший серйозний крок – забезпечення енергопостачанням із запасом ми вже зробили».
Це підтримав і міський голова Володимир Дебой: «На території заводу працюють більше 20 промислових і виробничих підприємств. Ми повинні дати їм можливість працювати з великою перспективою у належних умовах, при цьому зберігши матеріальну базу».
Керівник міста також підняв і питання житла, яке гостро стоїть перед колективом підприємств уже не один рік. Міський голова підкреслив необхідність спрямування коштів підприємства на технічну модернізацію 17 гуртожитків (ліфти у яких не працюють вже понад 10 років) та виведення їх із балансу підприємства для можливості подальшої приватизації їх мешканцями, про що зверталися жителі гуртожитків під час попередніх робочих зустрічей.
Управління по зв’язках з громадськістю