![](/data/files/Kyivstar.jpg)
«Видавнича діяльність одна найбільш затратних по використанню паперу у світі. Впродовж останнього року компанія «Київстар» активно реалізує програму збереження навколишнього середовища, одним з пунктів якої є збереження лісів та зменшення обсягів шкідливих викидів у навколишнє середовище. Саме тому ми долучили сьогодні до акції журналістів», - зазначила представник «Київстар».
У цей день не використовувався папір для написання прес-релізів, анонсів і т.д.
Акція проведена у різних містах України. У Житомирі до проекту «Алея журналістів» долучилися представники органів місцевого самоврядування.
Відкриваючи святкування, перший заступник міського голови Ігор Гундич привітав усіх журналістів із професійним святом: «Професія журналіста - це енергійна, вируюча діяльність, це уміння бути в епіцентрі подій, це постійний пошук і боротьба. Я висловлюю вам подяку за вашу нелегку працю, патріотизм і професійну компетентність».
І.Гундич також зауважив, що проведена акція є важливою для міста щодо збереження навколишнього середовища.
Прес-служба Житомирської міської ради
![](/data/files/Kyivstar 004.jpg)
![](/data/files/Kyivstar 008.jpg)
![](/data/files/Kyivstar 018.jpg)
![](/data/files/Kyivstar 014.jpg)
![](/data/files/Kyivstar 024.jpg)
![](/data/files/Kyivstar 028.jpg)