Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5586
візитів всього: 512354
Прогноз погоди
У Житомирі з’явилася «Алея журналістів»
9 червня 2009 року 16:52
5 червня 2009 року у місті Житомирі з’явилася «Алея журналістів». У ході акції по збереженню природних ресурсів та підвищення енергоефективності, проведеної компанією «Київстар» за підтримки Житомирської міської ради, журналістами висаджено 20 саджанців дерев у Міському парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна.

«Видавнича діяльність одна найбільш затратних по використанню паперу у світі. Впродовж останнього року компанія «Київстар» активно реалізує програму збереження навколишнього середовища, одним з пунктів якої є збереження лісів та зменшення обсягів шкідливих викидів у навколишнє середовище. Саме тому ми долучили сьогодні до акції журналістів», - зазначила представник «Київстар».

У цей день не використовувався папір для написання прес-релізів, анонсів і т.д.

Акція проведена у різних містах України. У Житомирі до проекту «Алея журналістів» долучилися представники органів місцевого самоврядування.

Відкриваючи святкування, перший заступник міського голови Ігор Гундич привітав усіх журналістів із професійним святом: «Професія журналіста - це енергійна, вируюча діяльність, це уміння бути в епіцентрі подій, це постійний пошук і боротьба. Я висловлюю вам подяку за вашу нелегку працю, патріотизм і професійну компетентність».

І.Гундич також зауважив, що проведена акція є важливою для міста щодо збереження навколишнього середовища.

Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare