Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 512462
Прогноз погоди
Клятву інституту приймали сьогодні майбутні медичні працівники
31 серпня 2012 року 15:44

31 серпня 2012 року Житомирський міський голова Володимир Дебой, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, секретар міської ради Наталія Леонченко завітали до Житомирського інституту медсестринства на урочисту посвяту першокурсників та святкові заходи з нагоди початку навчального року.

Керівництво області та міста привітали майбутній медичний персонал із початком здобуття фаху, побажали успішного навчання, здоров’я та сил.

«Сьогодні ви стали представниками єдиного в Україні вузу, побудованого на базі коледжу. Тому ви повинні примножувати честь і славу навчального закладу, який славиться понад сторічною історією, високими результатами та гарною підготовкою кваліфікованих медичних працівників. Ви повинні гордо нести ім’я людини в білому халаті», – звернувся до першокурсників Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Привітала майбутніх медичних працівників та викладачів і секретар міської ради Наталія Леонченко: «Запевняю вас, а особливо тих, хто сьогодні вперше одягнув білий халат,  ви обрали найкращий навчальний заклад. Бажаю вам у цьому переконатися на власному досвіді. Щиро вдячна всім викладачам за високу підготовку студентів. Упевнена: ви, шановні студенти, вийдете із навчального закладу з найкращими знаннями. Тому бажаю, щоб разом із білим халатом ви одягли на себе і відповідальність і гордість за вибір професії».

Ректор інституту Віктор Шатило висловив сподівання, що сьогоднішні першокурсники стануть достойним поповненням попередніх випусків.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare