Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512866
Прогноз погоди
З професійним святом - Днем підприємця
31 серпня 2012 року 12:38

30 серпня підприємці Житомирщини відзначали своє професійне свято – День підприємця.

З нагоди цього свята підприємців вітали голова Житомирської облдержадміністрації С.М. Рижук, голова Житомирської обласної ради Й.А. Запаловський та заступник Житомирського міського голови Закусило П.І.

Почесними відзнаками за активну підприємницьку діяльність та підтримку соціально-економічної сфери були нагороджені 60 підприємців Житомирщини і, зокрема, міста Житомира.

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук зауважив, що стан розвитку малого підприємництва характеризується гарними показниками. Влада намагається підтримувати підприємництво та допомагати розкривати підприємницький потенціал. Голова обласної ради Йосип Запаловський зазначив, що для поглиблення співпраці з підприємцями створено Регіональну раду підприємців.

Вітаючи з професійним святом підприємців міста та області заступник міського голови Петро Закусило мовив: «Малий і середній бізнес - найвагоміший фактор соціально-економічного розвитку держави та регіону. Робочі місця, якісна продукція, наповнення місцевих бюджетів та державної скарбниці – ці найперші завдання, виконання яких гарантує стабільність у суспільстві, представники бізнесу виконують гідно та чесно. Бажаю вам успіхів у справах, підприємницької винахідливості і ділового натхнення».

 

Довідково:

В даний час в місті функціонує майже 25 тис. суб’єктів малого підприємництва. Тільки за 7 місяців поточного року зареєстровано 768 нових суб’єктів підприємництва.

У сфері малого бізнесу зайнята третина (32 %) працюючих житомирян.

Найбільш чисельним у сфері малого бізнесу є сектор торгівлі. У ньому зосереджено більше третини малих підприємств.

Майже чверть малих підприємств працюють у сфері послуг: займаються операціями з нерухомістю, орендою, надають консалтингові послуги.

У виробництві функціонує 26% суб’єктів малого бізнесу, з яких 15% припадає на промислові підприємства.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare