Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507887
Прогноз погоди
Бюджет міста збільшився на 43,4 млн. грн.
30 серпня 2012 року 18:44

 

За рахунок виділених державою коштів на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення, а також на теплову енергію, розв’язується проблема заборгованості комунального підприємства «Житомирводоканал» за спожиту електроенергію. На проведення таких розрахунків спрямовано 31,7 млн. грн. Ще понад 500,0 тис. грн. виділено КП «Житомиртеплокомуненерго» для розрахунків за спожитий природний газ.

За рахунок додаткового надходження власних коштів міський бюджет збільшився, зокрема бюджет розвитку на 7,4 млн. грн.

Ці кошти спрямовано на проведення ремонтних робіт по підготовці установ освіти до роботи в зимовий період, на що виділено майже 2,0 млн. грн. Ще 274,0 тис. грн. призначено на заміну вікон у дитячому садочку № 59, де виховуються діти з особливими потребами.

1 млн. 200 тис. грн. виділено на потреби галузі «Охорона здоров'я», з яких майже 1,0 млн. грн. – на придбання сучасного високотехнологічного медичного обладнання, в тому числі стоматологічних установок для дитячої стоматполіклініки.

На забезпечення безпеки руху, а саме: для встановлення світлофорних об'єктів та лежачих поліцейських на вулицях міста виділено 400,0 тис.грн. 

Кошти в сумі 2,5 млн. грн. внесено до статутного фонду КП «Житомирводоканал» для встановлення технологічних приладів обліку води та придбання матеріалів для проведення аварійних ремонтних робіт. Ще 1,4 млн. грн. за рахунок фонду охорони навколишнього природного середовища спрямовано «Житомирводоканалу» на придбання каналопромивочної машини «КРОТ».

Прийнявши зміни до бюджету, депутати підтримали ініціативу мешканців вулиць Северина Наливайка, а також Західної і Островського, які об’єдналися для проведення водогону і мереж каналізації на своїх вулицях, і виділили кошти з міського бюджету в обсязі 250,0 та 65 тис. грн. відповідно. Мешканці вулиці Северина Наливайка зібрали 540,0 тис.грн. власних коштів і поєднання цих ресурсів з коштами міського бюджету є гарним прикладом приватно-публічного партнерства для створення комфортних умов і покращення життя жителів міста.

         Також за рахунок фонду охорони природи спрямовуються кошти на забезпечення протизсувних заходів для подальшої реконструкції літньої естради «Ракушка» у міському парку.

 

 

Управління по звязках з громадськістю Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare