Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5483
візитів всього: 401766
Прогноз погоди
Ще один дитячий майданчик встановлено в Житомирі
29 серпня 2012 року 20:53

Мешканці будинку по вул. Шевченка, 105 звернулися до свого депутата та міської ради із проханням встановлення дитячого майданчика – і були почуті.

Вже сьогодні, 29 серпня, за кілька днів після звернення, майданчик встановлений, діти тепер мають змогу гратися біля свого будинку. Задоволені всі: і діти, і батьки. Міський голова Володимир Дебой, який завітав сюди з робочою поїздкою, наголосив: майданчики встановлюють насамперед там, де є активна громада, активні депутати та громадський контроль за виконанням робіт.

Вартість облаштованого сучасного майданчику – 16 тис.грн. Свої депутатські кошти на благородну мету спрямував депутат міської ради Микола Янушевич, який запевнив: це не перший і не останній майданчик, який він встановлюватиме спільно із керівництвом міста.

Оглянувши новий дитячий майданчик, керівник міста поспілкувався із мешканцями будинку. «Я вдячний депутату міської ради Миколі Янушевичу, який спрямував свої депутатські та власні кошти на потреби людей свого округу, допомігши встановити якісний сучасний дитячий майданчик. Приємно, що до облаштування майданчику приєдналися і  дорослі, і діти, які дуже чекали на цю подію. Нашим наступним кроком буде встановлення спортивних майданчиків», – мовив міський голова Володимир Дебой.

Плани облаштування спортивних майданчиків запропонували втілити швидше присутні діти. Хлопці звернулися до міського голови із проханням допомогти їм облаштувати футбольне поле, а саме – встановити ворота. Хоча під вікнами вони мають баскетбольний майданчик, проте більше полюбляють  футбол. Для проведення дозвілля за улюбленим видом спорту їм доводиться ходити в інші двори, а там – уже є свої команди. Володимир Дебой пообіцяв сприяти хлопцям у цій справі, але за однієї умови: якщо вони особисто контролюватимуть і підтримуватимуть у належному стані спортивний майданчик.

Найбільш активним дітям, які допомагали облаштовувати майданчик, міський голова Володимир Дебой та депутат міської ради Микола Янушевич вручили спортивний інвентар та подарунки до школи.

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове