Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 546020
Прогноз погоди
У Житомирі проводилось дослідження щодо діяльності позашкільних закладів освіти міста
22 серпня 2012 року 16:29

 

21 серпня 2012 року підведено підсумки участі міста Житомира у проекті «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

На зустрічі були присутні секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник міського голови Олександр Бочковський, представники виконавчих органів ради, які теж долучились до реалізації даного проекту, представники ЗМІ та Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Проект «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» був започаткований у 2011 році, учасниками якого були Чернівецька та Хмельницька області. В цьому році до нього долучились м. Житомир, м. Луцьк, м. Комсомольськ і м. Чугуїв. У рамках реалізації проекту проводились презентації, тренінги, школи для експертів, навчальна поїздка до Берліну. Також проводились дослідження гендерного аспекту у різних сферах життєдіяльності.

Леонченко Н.П. зазначила: «Дякую координаторам проекту за співпрацю, що надихнули нас на таку роботу. Всі напрацювання мають вагомий проміжний результат, оскільки, маючи такий аналіз ми будемо спрямовувати всі зусилля на розвиток позашкільної освіти в комплексі й урахування всіх аспектів під час формування міського бюджету на наступний рік».

У Житомирі проводилось дослідження щодо діяльності позашкільних закладів освіти міста під назвою «Гендерні аспекти функціонування та фінансування позашкільної освіти м. Житомира», що мало на меті удосконалення проекту міської соціальної програми розвитку позашкільної освіти.

У Житомирі функціонує 13 закладів позашкільної освіти міського підпорядкування (6 закладів – управління  освіти, 1 заклад – управління сім’ї, молоді і спорту, 6 закладів – управління культури), що охоплюють 36,7% дітей. Крім того, існує досить велика кількість секцій та гуртків при загальноосвітніх навчальних закладах, а це майже 30%, а також 21,6% закладів обласного підпорядкування. Лише 13,4% дітей не охоплені послугами позашкільної освіти.

За учбовий 2011-2012 рік кількість дітей шкільного віку становила 25 807 дітей.

Протягом 2010-2012 рр. частка фінансування позашкільної освіти з міського бюджету збільшилась. Наприклад, у 2010р. сума коштів, що виділялась на розвиток позашкільної освіти становила 412 074 грн., а у 2012р. - 2 544 100 грн.

Заступник міського голови О.М. Бочковський відмітив, що позитивною є динаміка зростання коштів за останні два роки, тобто частка фінансування на функціонування позашкільних закладів освіти постійно збільшується. Також він подякував за проведене дослідження і зауважив, що дана інформація буде  врахована у роботі для удосконалення програм розвитку позашкільної освіти у майбутньому. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare