Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477996
Прогноз погоди
«Супутник»: фінал літнього оздоровчого сезону та підготовка до осінньої зміни
20 серпня 2012 року 18:23

Завершення літнього відпочинкового сезону в позаміському таборі «Супутник» відбулося сьогодні, 20 серпня 2012 року, в урочистій атмосфері за участю почесних гостей – керівництва області та міста.

Житомирський міський голова Володимир Дебой та голова облдержадміністрації Сергій Рижук завітали сьогодні до «Супутника» на завершення ІV відпочинкової зміни та підсумки роботи табору у 2012 році.

А пишатися «Супутнику» цьогоріч є чим. Адже у 2012 році вперше за всю історію функціонування закладу тут відпочило 837 дітей, що перевищує показник 2010 року в понад два рази (із 370).

6-разове якісне харчування, нова матеріально-технічна база, різноманіття ігрового інвентарю, насичена розважально-виховна програма, мальовнича природа, завжди дружній колектив – завдяки цьому табір був переповнений, а більшість дітей останньої зміни не хотіли покидати базу відпочинку.

Голова облдержадміністрації наголосив, що влада сьогодні має всі необхідні ресурси, аби такі «супутники» процвітали. «Міський голова Володимир Дебой зробив усе, аби не просто зберегти «Супутник», а розвивати його. І дуже добре є те, що батьки сьогодні упевнені: їх діти захищені і в надійних руках», – мовив Сергій Рижук.

Повні 4 зміни та оздоровлення понад 800 дітей – це далеко не все у розвитку закладу, що планує керівництво міста. Міський голова Володимир Дебой повідомив, що у подальших планах – продовжити роботу табору упродовж всього року. «На осінні канікули табір готовий прийняти ще одну зміну. «Супутник» може працювати і на зимові канікули. Я впевнений, що на базі закладу будуть організовані і різноманітні спортивні змагання», – мовив керівник міста. Володимир Дебой також додав, що для роботи у різні пори року «Супутника» є всі належні умови – відновлено роботу котельні і 2 корпуси мають централізоване опалення.

Уперше табір є не збитковим, а самоокупним, – повідомив міський голова. Також цьогоріч із міського бюджету виділено 400 тис.грн. на покращення матеріально-технічної бази закладу. Покращення бази відбуватиметься і надалі, – запевнив Володимир Дебой.

На це сподівається і Володимир Шуст, директор КП «Реклама», у відомстві якого перебуває сьогодні табір. Володимир Шуст повідомив, що найбільше хоче, щоб у наступному році в «Супутнику» працював басейн. Сьогодні від нього залишилась лише огорожа. Проте на наступний рік плани з будівництва нового басейну збираються реалізувати. Адже басейн 5х15 кв.м. буде кращою заміною виїздам дітей на річку.

Особливістю табору є те, що вже кілька років поспіль тут відпочивають діти-колясочники зі своїми батьками. Цьогоріч дітей із особливими потребами – 8. Для них функціонує навіть окремий корпус із усіма зручностями.

Як повідомив міський голова, у 2012 році за рахунок коштів із обласного бюджету в «супунику» оздоровлено 200 дітей, які отримали повністю безкоштовні путівки. Також батьки мали змогу придбати путівки удвічі дешевше, адже 50% їх вартості оплачував Фонд соціального захисту.

Про популярність табору свідчить і те, що цьогоріч існувала черга на придбання путівок, а дохід від реалізації путівок становив 1,4 млн.грн., у порівнянні з 632 тис.грн. у 2010 році  та 1,1 млн.грн. у 2011 році.

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare