Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5504
візитів всього: 442426
Прогноз погоди
Урочистості з нагоди Дня будівельника
10 серпня 2012 року 15:39

Сьогодні, 10 серпня 2012 року, вітання отримували всі працівники будівельної сфери області. На урочистих заходах з нагоди професійного свята – Дня будівельника, слова вдячності за кропітку трудову діяльність та сумлінну праця висловлювали голова обласної ради Йосип Запаловський та перший заступник Житомирського міського голови Галина Семенець.

Голова обласної ради Запаловський Й.А. зазначив, що, незважаючи на складне становище у сфері будівництва за останні кілька років, в країні розпочато реалізацію масштабної програми житлового будівництва «Доступне житло», і багатотисячний колектив будівельників Житомирщини своєю творчою щоденною працею досягне нових високих результатів.

«Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників. Лише будівельниками міста Житомира за 6 місяців 2012 року виконано робіт на суму 121 млн. грн., що становить 55% обласного обсягу», - зауважила перший заступник міського голови Семенець Г.В. і побажала працівниками галузі будівництва міцного здоров’я, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, подальшої успішної та приємної роботи.

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове