Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 516309
Прогноз погоди
Впровадження нових державних стандартів у початковій школі
8 серпня 2012 року 15:14

У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» наше місто вчора, 07 серпня 2012 року, відвідала делегація з м. Вінниці на чолі з заступником директора департаменту освіти Вінницької міської ради Божок І.В.

Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» проходить у вигляді педагогічної естафети, суть якої полягає в тому, що делегація освітян з кожного міста відвідує одну з областей для того, щоб познайомитись з досвідом інших міст із впровадження нової програми початкової загальної освіти.

Також Вінницька делегація завітала до двох загальноосвітніх шкіл м. Житомира №19, №28 та гуманітарної гімназії №23, де ознайомилась із цікавими ідеями впровадження державних вимог у галузях «Мови і літератури», «Математика», «Природознавство», «Суспільствознавство», «Здоров’я і фізична культура», «Технології», «Мистецтво».

Виконуюча обов’язки начальника управління освіти міської ради  Раїса Кошевич зазначила, що сьогодні для учнів під час користування комп’ютером пріоритетним має стати не власне комп’ютерна гра, а пошук корисної та необхідної інформації. Також  важливим моментом залишається вивчення іноземних мов, зокрема англійської, знання якої допоможе у спілкуванні з представниками різних країн світу.

Головними аспектами нової програми є розроблення єдиного змісту стандарту для усіх мов навчання, використання здоров’язбережувальних технологій та екологічна спрямованість освіти.

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare