Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578577
Прогноз погоди
Ініціативи міського голови втілюються в життя: місто Житомир спільно з НЕФКО розпочали реалізацію енергоефективного проекту
3 серпня 2012 року 15:37
2 серпня 2012 року місто Житомир отримало 102,0 тис. євро (перший з трьох траншів) від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО на реалізацію проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів комунальної та бюджетної сфери міста Житомира».

У рамках даного проекту планується здійснити заміну ламп розжарювання на світлодіоні ліхтарі в мережі зовнішнього освітлення міста та комплексну термомодернізацію дошкільного навчального закладу №21.

Комунальне підприємство «ЕМЗО «Міськсвітло»» міської ради вже закупило необхідні комплектуючі, матеріали та розпочало роботу по заміні ламп розжарювання на світлодіодні ліхтарі. Невдовзі планується розпочати роботи з комплексної термомодернізації дошкільного навчального закладу №21.

Довідково. Реалізація даного проекту стала можливою після візиту міського голови в складі делегації Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на чолі з Першим заступником Міністра Олександром Аліповим 11-14 жовтня 2011 року до Королівства Швеція.

Місто Житомир стало першим містом в Україні, що отримало пряме запозичення від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО на реалізацію енергоефективного проекту.

Крім вказаного вище проекту, місто працює з НЕФКО в секторі теплового господарства міста в рамках програми «ДемоУкраїна». Проектом передбачено створення енергоефективного житлового кварталу в м. Житомирі, а його реалізація запланована на 2013 рік.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare