Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124592
Прогноз погоди
У будинках по вул. Київській буде реалізовано пілотний проект з утеплення фасадів
30 липня 2012 року 12:52

Пілотний проект з утеплення фасадів житлових будинків розпочнуть у Житомирі з будинків по вул. Київській, яким уже близько 50 років.

Із мешканцями одного з будинків, які увійшли до пілотного проекту, зустрілися у п’ятницю, 27 липня 2012 року, Житомирський міський голова Володимир Дебой та голова облдержадміністрації Сергій Рижук.

Проведення активного ремонту житлового фонду, прибудинкових територій, доріг у 2012 році, – повідомляють керівники області та міста, – стало можливим завдяки підвищенню показників Житомира та області та перевиконання місцевих бюджетів.

Крім утеплення фасаду, в будинку буде проведено комплексний ремонт інженерних мереж, а також облаштовано дитячий майданчик.

Мешканці готові активно долучатися до утеплення будинку: крім контролю за виконанням робіт, вони встановлюватимуть пластикові вікна, аби максимально знизити втрати тепла. Таким чином, після утеплення фасаду і встановлення металопластикових вікон у житловому будинку зменшиться кількість затребуваного теплопостачання і, відповідно – буде меншою плата за теплопостачання для мешканців.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80