Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124580
Прогноз погоди
Урочистості з нагоди Дня працівників торгівлі
27 липня 2012 року 10:17

 

26 липня 2012 року о 16.00 годині в міському палаці культури пройшли урочистості з приводу святкування Дня працівників торгівлі. Секретар міської ради Наталія Леонченко, начальник відділу торгівлі, громадського харчування та послуг Світлана Рабошук спільно з представниками обласної ради та облдержадміністрації вітали та нагороджували працівників галузі.

«В сучасних умовах торгівля залишається однією з найбільш рентабельних галузей бізнесу, широко застосовує та впроваджує передові технології та нові форми обслуговування. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал міста, комфортнішим стає життя житомирян» - наголосила Наталія Леонченко.

На урочистостях Грамотами та Почесними грамотами облдержадміністрації, міської ради та обласної організації профспілок працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг були нагородженні кращі працівники сфери торгівлі міста.

Сьогодні у місті Житомирі функціонує більше 1300 підприємств торгівлі та ресторанного господарства, 10 ринків, 6 комплексів тимчасових торговельних місць, більше 800 підприємств дрібно роздрібної мережі. В торговельному обслуговуванні міста задіяно більше ніж 7000 працівників.

Протягом 1-го півріччя 2012 року створено 39 підприємств торгівлі та 7 підприємств ресторанного господарства.

За підсумками 2011 року загальний обсяг роздрібного товарообігу з урахуванням ресторанного господарства у місті Житомирі склав 3445049,8 тис. грн.

Начальник відділу торгівлі, громадського харчування та послуг міської ради Світлана Рабошук також привітала працівників сфери торгівлі:

«Сьогодення диктує нові вимоги, нові погляди на стратегії та технології продажу, проте завжди бажаними залишаються професіоналізм, чуйність, ввічливість, привітна посмішка працівників сфери торгівлі. Адже якісно обслуговувати – це сучасно і почесно. Зі святом вас!»

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80