Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124580
Прогноз погоди
Міський голова Володимир Дебой взяв участь у конференції по впровадженню електронних технологій
26 липня 2012 року 15:54

Сьогодні, 26 липня 2012 року, на запрошення міського голови Вінниці Володимира Гройсмана Житомирський міський голова Володимир Дебой взяв участь у конференції міст України «Smart city: електронні технології для забезпечення розвитку локальної демократії та сталого міського розвитку».

Міські голови, керівники та спеціалісти з ІТ технологій, експерти, представники міжнародних агенцій та бізнесу сьогодні зібралися для ознайомлення із концепцією Smart City (розумних міст), обміну досвідом та напрацюваннями міст-учасників конференції з метою стимулювання до пошуку можливостей формування у містах інтегральних підходів до міського розвитку.

Впровадження електронних технологій для співпраці влади і громади, оптимізації роботи органів місцевого самоврядування, вирішення інфраструктурних проблем, покращення надання якості соціальних послуг – ці та інші теми обговорювали під час конференції міські голови із експертами ІТ технологій.

Під час семінару  виступили міжнародні фахівці, зокрема, щодо досвіду впровадження е-врядування та  методології Smart City в Естонії, Грузії, Польщі, потенціалу інформаційних технологій в управлінні міста Мартін (Словаччина), чию практику українська сторона визнала кращою.

Загалом концепція Smart City передбачає поєднання сучасних підходів у розвитку міста на основі можливостей сучасних електронних технологій.

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80