Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124596
Прогноз погоди
Житомирський «Струмочок» отримав 3 нагороди Міжнародного конкурсу в Болгарії
24 липня 2012 року 16:21
9-16 липня 2012 року колектив хорової студії «Струмочок» Житомирського Центру творчості дітей і молоді брав участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі хорового та вокального мистецтва «Cantus», що проходив у Болгарії.

 

Як зазначила керівник студії Олена Ващишина, житомирський колектив був найбільшим за кількістю серед учасників – 46 учасників старшого хору, і достойно представив Україну на міжнародному конкурсі.
О.Ващищина зауважила, що такі поїздки необхідні для дітей: «Під час фестивалів, конкурсів вони реалізовують себе як творчі особистості – це є своєрідним підсумком їх наполегливої тяжкої праці за весь рік. Також важливий і виховний момент подорожей: стереотипна поведінка дітей у сім'ї змінюється на життя «за законом колективу». І найголовніше, звичайно, це оздоровлення та розвиток молоді: тепла морська вода та купання, екскурсії, свята, конкурси, танці у супроводі аніматорів та знайомство із культурою інших народів».
Керівник старшого хору Олена Маліновська зазначила, що житомирський хор представляв свою творчість поряд із колективами з Росії, Якутії, Болгарії та України. Компетентне журі відзначило високий рівень виконання, професіоналізм дитячого колективу «Струмочок», окрім цього всі учасники конкурсу були приємно вражені виконанням українськими артистами болгарської пісні.
«Окрім конкурсної програми, колектив давав концерти. Так  один концерт духовної музики ми ставили у церкві Пресвятої Богородиці в місті Каварна. На заключному концерті житомирський «Струмочок» виконав болгарську пісню та українську народну пісню «Розпрягайте хлопці коней», - зазначила О.Маліновська.
Загалом учасники хору отримали 3 нагороди: гран-прі конкурсу колективу «Струмочок», нагорода у вокальній номінації – дуету Олександра Ковальчука та Богдана Сарнавського, грамота та медаль у вокальній номінації Наташі Кулик та Діані Квятковській.

 


Довідково:
Житомирський Центр творчості дітей і молоді - комунальний комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, призначений надавати дітям і молоді додаткову і допрофесійну освіту, спрямовану на оволодіння знаннями, уміннями і навичками за інтересами, створювати рівні можливості для творчого розвитку і самовизначення дітей і молоді у позаурочний час.
Напрямки роботи – художньо-естетичний, образотворчий, науково-технічний (декоративно-ужитковий), краєзнавчий, еколого-натуралістичний.
«Народні художні колективи»
• ансамбль танцю «Посмішка»,
• студія естрадної пісні,
• творче об’єднання «Візерунки»,
• шоу-театр «Клем»,
• театр-студія «Диваки»,
гуртки «Кераміка», «Українська вишивка», студія «Юний художник».
«Зразкові художні колективи»: ансамбль спортивного бального танцю «Ритм», хорова студія «Струмочок», танцювальний ансамбль «Тіп-топ», гуртки «Мистецтво бісероплетіння, «Український сувенір», «М’яка іграшка».
Колективи ЦТДіМ – багаторазові переможці Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів з образотворчого, хореографічного, вокального, театрального, декоративно-ужиткового мистецтва в Україні, Росії, Білорусі, Литві, Болгарії, Польщі, Швеції, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, США, Японії, Індії тощо.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80