Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124596
Прогноз погоди
Комунальне підприємство "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" стає автоперевізником
20 липня 2012 року 14:14

Сьогодні, 20 липня 2012 року, відбулась зустріч з колективом комунального підприємства «ЖТТУ» в ДЕПО №1. На зустрічі були присутні Житомирський міський голова В.М. Дебой, голова Житомирської обласної ради Й.А. Запаловський, перший заступник міського голови Г.В. Семенець, заступник міського голови П.І. Закусило, начальник «Житомирського трамвайно-тролейбусного управління» В.О. Мирончук.

Начальник «ЖТТУ» Віктор Мирончук відзначив, що відбувається визначна подія для Житомира, тому що вперше в історії міста трамвайно-тролейбусне управління працюватиме як автоперевізник. Він подякував обласній та міській раді за надану підтримку, вирішення питань із заробітної плати, придбання трамваїв та початку роботи автоперевезень.

«Ми з вами зробили серйозні кроки до зменшення витрат управління і збільшенню доходів, запустили додаткові 25 тролейбусів, вирішили питання виплати зарплати в кінці минулого року, дякуючи обласній раді. В цьому році ми прагнемо самостійно зменшувати різницю за пільгові перевезення і ТТУ має стати самостійним перевізником автобусних маршрутів», - зазначив міський голова Володимир Дебой.

Також він зауважив, що трамвайно-тролейбусне управління має чудову матеріальну базу і керівник міста запрошує інших перевізників автобусних маршрутів до співпраці з ТТУ. Тут можна проходити технічний огляд і ремонт та інші види обслуговування, є місце для паркування, водії можуть проходити медичний огляд. Головне – зберегти колектив і підтримати управління, оскільки ТТУ є основним перевізником у Житомирі.

У своєму виступі голова обласної ради Йосип Запаловський підкреслив, що обласна влада і міська рада роблять все можливе, щоб зробити ТТУ прибутковим.

До слова долучився начальник майстерень ЖТТУ С.Коваленко, який позитивно оцінив, що в колектив, який має славні довголітні традиції вливається колектив автоперевізників, які будуть працювати разом з колективом, що обслуговує трамваї і тролейбуси. Кошти будуть іти у спільну казну підприємства. Він подякував обласній владі, міському голові Володимиру Дебою за надану можливість підняти підприємство. «Зі свого боку ми будемо технічно обслуговувати автобуси, тролейбуси, трамваї, проводити мийку, прибирання, обслуговувати стоянку, парковку, щоб забезпечити якісне обслуговування житомирян. У добру путь усім нам!» - побажав А.Коваленко.

Під час огляду майстерень присутні побачили тролейбуси, які мають бути зібрані власними силами працівників до Дня міста та 75-річчя області. Як зазначив міський голова Володимир Дебой, що це не капітальний ремонт машин, це фактично виробництво нових машин з використанням нових комплектуючих з усієї України. І коштує це у 6 разів менше, ніж придбання нової техніки, від якої теж ніхто не відмовляється. Начальник цеху підкреслив, що така зборка тролейбусів у Житомирі проводиться вперше.

 Міський голова В.Дебой запросив житомирських перевізників до партнерської співпраці. Адже через 1,5 роки хороша ідея щодо розширення можливостей ЖТТУ таки стала реальністю.

 

Управління по звязках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80