Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124593
Прогноз погоди
Біля будинку №6 по вул. Кафедральній вперше за 50 років встановлено дитячий майданчик. Наступний крок – капремонт
19 липня 2012 року 14:55

Вчора, 18 липня 2012 року, по вул. Кафедральній, 6 відбулося справжнє свято для малечі. Вперше за останні 50 років у подвір’ї встановили дитячий майданчик. Допомагали працівникам служб усі: від дорослих до малих мешканців будинку.

Ще більше задоволені тут дорослі. І не лише тим, що діти отримали гарне місце для активного відпочинку, а й тим, що нарешті їх прибудинкову територію відремонтують. Так, цьогоріч біля будинку № 6 уперше буде капітально відремонтоване асфальтобетонне покриття прибудинкової території.

Із мешканцями будинку цього дня зустрівся міський голова Володимир Дебой. Керівник міста особисто оглянув встановлення майданчика та прибудинкову територію. Володимир Дебой закликав мешканців будинку активно долучатися до спільної роботи, передовсім – контролю якості виконання робіт.

«За рахунок 87 тис.грн. із міського бюджету та 10 тис.грн. депутатських коштів ми проведемо капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкової території. Вас, як активних мешканців будинку, прошу проконтролювати якість виконання робіт», – звернувся до присутніх керівник міста. Найбільш активним дітям, які допомагали дорослим та пообіцяли берегти новий майданчик, міський голова Володимир Дебой вручив подарунки для корисного проведення дозвілля.

Люди задоволені. Старша по будинку Тетяна Герасимчук говорить, що їх будинок уведено в експлуатацію в 1958 році. Відтоді й існувала потреба у дитячому майданчику. «Діткам не було де гратися, активно проводити час. Ми неодноразово зверталися і до мерії, і до депутатського корпусу. І лише цьогоріч за підтримки міської влади, нашого депутата Валентини Позняк та мешканців будинку ми маємо гарний дитячий майданчик і скоро матимемо відремонтовану прибудинкову територію», – мовила старша по будинку.

Доки працівники служб завершували встановлення майданчика, малеча спостерігала на новій різнокольоровій лавці, а потім почала випробовувати каруселі.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80