Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124589
Прогноз погоди
Спеціалізований садочок №59 заручився підтримкою міського голови
19 липня 2012 року 14:05

Сьогодні, 19 липня 2012 року, міський голова Володимир Дебой із робочим візитом оглянув спеціалізований дитячий садочок №59 для дітей із обмеженими можливостями, а також зустрівся із колективом і вихованцями закладу.

Дитячий садок збудований 1977 року. Відтоді дерев’яні рами вікон уже прогнили, подекуди навіть із дірками. Вихователі виходять зі становища самотужки – заклеюють вікна. Проте взимку це не допомагає, – говорить завідуюча закладом Марія Мельничук.

Сьогодні після огляду приміщення міський голова Володимир Дебой наголосив: садочку потрібна 100% підтримка із міського бюджету, не зважаючи на те, що забезпечення освіти та медицини – функція держави. «Тут навчаються наші діти, маленькі житомиряни. На жаль, вони з особливими потребами. Тому ми їм повинні допомогти», – мовив керівник міста.

Володимир Дебой зазначив, що сподівається на підтримку депутатів для виділення коштів на заміну спочатку хоча б найбільш аварійних вікон. «Сьогодні ми оглянули приміщення, що потребують першочергового встановлення вікон – кімнати відпочинку, гральні. Мені прикро, що за останні 5 років тут замінили всього 18 вікон, і то за спонсорські кошти. Сьогодні існує потреба в заміні ще близько 140 вікон», – мовив керівник міста.

Розпочати встановлення нових металопластикових вікон планують вже до початку осені цьогоріч. Завідуюча садочком Марія Мельничук задоволена, адже досі мала підтримку лише спонсорів: «У нас навчаються дітки із психо-фізичними вадами і є малорухливими. Тому проблема температурного режиму взимку особливо актуальна. Для утеплення приміщення нам потрібно замінити вікна хоча б у кімнатах наймолодших груп».

Сьогодні у спеціалізованому садочку навчається 140 дітей дошкільного та шкільного віку від 2 до 13 років. Вихователі роблять усе можливе власними силами: уквітчують територію, займаються її дизайном, засаджують земельну ділянку – колишній старий фруктовий сад – картоплею, капустою, огірками та кабачками, аби годувати дітей якісними продуктами власного вирощування. Проте, говорять, що без підтримки міської влади щодо утеплення приміщення їм не обійтись.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80