Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124580
Прогноз погоди
Міський голова оглянув ремонтні роботи житлового фонду по вул. Черняховського
18 липня 2012 року 16:10

Сьогодні зранку, 18 липня 2012 року, перед засіданням виконавчого комітету Житомирський міський голова Володимир Дебой провів робочу нараду на об'єктах ремонту по вул. Черняховського. Тут відсьогодні розпочинається ремонт асфальтового покриття прибудинкової території біля будинків №96, 98, 100 та капітальний ремонт м'якої покрівлі у будинку №94, на що люди чекали по кілька десятків років.

За ініціативи мешканців та депутата міської ради Зінаїди Стрякіної вже цьогоріч ці проблеми вдасться вирішити. Безпосередньо на місці оглянули територію, обговорили обсяг необхідних робіт міський голова, депутат міської ради із заступником міського голови Боровцем М.П., начальниками профільних управлінь та мешканцями будинків.

Вже сьогодні техніка КП «УАШ»  розпочинає роботи по асфальтуванню прибудинкової території за вказаними адресами. Працівники кооперативу «Абіко» після проведення огляду покрівлі будинку №94 по вул. Черняховського вперше за останні 20 років розпочали капітальний ремонт 1252 м.кв. м'якої покрівлі, КСРБП «Зеленбуд» зносять аварійні дерева на прибудинкових територіях.

Люди задоволені: нарешті їх почули. Працівники житлово-комунальних служб на місці, техніка в роботі, мешканці контролюють.

«Цьогоріч ми виділили 1,5 млн.грн. на ремонт прибудинкових територій, близько 3 млн.грн. на ремонт житлового фонду, майже в десять разів збільшено фінансування ліфтового господарства. На капітальний і поточний ремонт в цьому році спрямовано майже 20 млн.грн. Щорічно на житловий фонд ми виділяємо більше коштів, хоча, щоб повністю закрити всі проблеми, недостатньо жодного міського бюджету», – мовив міський голова Володимир Дебой під час спілкування із мешканцями будинків.

Керівник міста підкреслив, що люди активно підтримують підхід державно-приватного партнерства щодо фінансування житлового фонду. Приклад цьому – нещодавні ініціативи мешканців будинків по вул. Северина-Наливайка та Західній щодо проведення водомереж. Міський голова упевнений: державно-приватне партнерство необхідне насамперед для мешканців міста. Адже у такому випадку саме люди визначають, які роботи їм необхідно виконати, саме вони контролюють якість виконання цих робіт. І головне – мешканці потім більш бережно ставляться до відремонтованих прибудинкових територій та інших об’єктах житлового фонду.

«Цьогоріч ми перейшли до системного ремонту внутрішньо дворових територій і будинків. У першу чергу ми підтримуватимемо ініціативних мешканців, які долучаються до справ на умовах співфінансування»,  – повідомив Володимир Дебой.

Керівник міста наголосив, що перед початком робочого дня він хотів особисто упевнитись, як проходять роботи і для нього у цій робочій поїздці важливими були зустрічі зі старшими по будинках та мешканцями. Більшість із них пообіцяли, що візьмуть під контроль якість виконання робіт.

Такої ж позиції дотримується і депутат міської ради Зінаїда Стрякіна. «Без допомоги населення ми не зможемо навести лад у нашому місті. Якщо міська влада іде назустріч, то нам треба спрямувати зусилля громади у спільне русло. Сьогодні я бачу більш активну співпрацю міської влади і депутатів», – говорить депутат.

Пенсіонер, мешканець одного із вказаних будинків Олександр Васильович, який під час робочої зустрічі активно фіксував усе на відеокамеру, зізнається: роботою комунальних служб задоволений: «Раніше, навіть за часів радянської влади звичайні працівники – прибиральники, двірники – так активно не працювали. Я хотів би, щоб саме роботу цих звичайних людей почали помічати. Якістю роботи комунальних служб я задоволений. Порівнюючи роботу минулої і нинішньої каденцій, скажу: міський голова працює не для піару. Він робить усе для людей і міста».

Працівники житлово-комунальних служб, які працюють по вул. Черняховського обіцяють і цього разу не підвести населення, яке вже помічає їх роботу. Керівник кооперативу «Абіко» Володимир Скороход, одна із бригад якого вже закінчує ремонт у гуртожитку по вул. Вітрука, а інша починає ремонтувати дах у будинку №94 по вул. Черняховського, говорить, що великий обсяг робіт – ремонт понад 1200 м.кв. м’якої покрівлі – за сприятливих погодних умов планують зробити за тиждень.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80