Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124587
Прогноз погоди
Доведені до відчаю підприємством житомиряни звернулися до міського голови
18 липня 2012 року 16:07

 

17 липня 2012 року під час особистого прийому до міського голови звернулися мешканці будинків по вул. Ціолковського із проханням допомогти їм вирішити питання із житлом.

Їх будинки перебувають на балансовому обліку та обслуговуються ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна», який уже кілька років перебуває у стані санації. Житомиряни у відчаї і не знають, що їм робити. Адже у будинках, що перебувають на балансі «Хімволокно», упродовж 15 років не працюють ліфти, потребують капітального ремонту дахи, незадовільним є стан внутрішньобудинкових інженерних мереж і підвальних приміщень, не прийняті нові тарифи, також будинки не мають технічних паспортів і в них самовільно проведено перепланування квартир.

Саме ж підприємство за всі ці роки не вирішило жодного господарського питання мешканців і планувало скористатися найпростішим шляхом – передати будинки, що доведені до жахливого стану і потребують капітального ремонту, на баланс міста. Тобто відремонтувати все за кошти міського бюджету, що виділені на ремонт інших будинків, які знаходяться у комунальній власності і не менше потребують допомоги.

«Все місто не має платити за будинки, які перебувають на балансі підприємства, і куди люди сплачували кошти. Мешканці стали заручниками ситуації. І їм потрібно допомогти.  Я не дозволю так повестися із житомирянами», – мовив міський голова Володимир Дебой під час спілкування із мешканцями будинків та представником підприємства «Житомирський завод хімічного волокна».

Самі ж люди говорять, що їм не важливо, в чиїй власності перебуватимуть будинки. Вони хочуть привести їх до належного стану та приватизувати. Допомоги від підприємства не дочекались, тому і звернулися до міської влади.

Враховуючи нинішній занедбаний стан будинків та відсутність на них документації, прийняти їх у комунальну власність міста, відповідно до законодавства, неможливо. Тому міський голова Володимир Дебой дав доручення профільному заступнику та відповідним службам підготувати листи до Міністерства економіки та Фонду державного майна аби мешканці мали змогу вивести свої будинки із числа статутного фонду «Хімволокна», приватизувати квартири, створити ОСББ та отримати допомогу – субвенцію на проведення ремонту в їх будинках.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80