Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 124597
Прогноз погоди
Турнікет не стане завадою доступу громади до виконавчих органів
16 липня 2012 року 15:53

Пункт пропуску (турнікет) встановлено у фойє міської ради перед центральним входом на 2-й та 3-й поверхи – територією, не пов’язаною із поточним прийомом громадян. Турнікети необхідні для організації внутрішнього потоку працівників виконкому та відвідувачів.

Вони не обмежать доступ громадян до органів місцевого самоврядування. Адже всі кабінети, куди звертаються громадяни, знаходяться на 1-му поверсі та 2-му і 3-му поверхах лівого крила і мають вільний доступ – без турнікетів.

Вільний прохід на 2-й і 3-й поверхи з центрального входу буде забезпечено під час публічних заходів. В усіх інших випадках житомиряни зможуть безперешкодно пройти до необхідного їм кабінету попередньо сповістивши чергового. Жодним чином турнікети не обмежать вільний вхід громадян до міськвиконкому.

Сьогодні аналогічні турнікети встановлені у більшості державних установ по різних містах України.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at k92.net Port 80