Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546218
Прогноз погоди
В Житомирі стартував День захисту дітей
1 червня 2009 року 11:42
В Житомирі стартував День захисту дітей

.В Житомирі цей день розпочався конкурсом дитячого малюнку на асфальті. Переможців вітали заступник Житомирського міського голови О.І.Старинець та начальник управління освіти житомирської міської ради В.В.Арендарчук.
Заслужені нагороди отримали вихованці міського центру науково-технічної творчості Ганна Корнеєвець та Віка Алєєксеєнко, які посіли перше місце, а також володарі другого та третього призів -
учні 6-ого класу школи №36 Марійка Орехівська та Марійка Шевчук, а також учні 7-ого класу школи №7 Анастасія Шоботенко та Ольга Захарія.

У виставковому залі «Будинку художника» викладачі житомирської художньої школи та члени Національної спілки художників України давали дітям, які мріють навчитися професійно малювати , майстер-клас.


Міжнародний день захисту дітей засновано рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році у Парижі. З того часу цей день відзначають для того, щоб суспільство пам’ятало про права дітей і з повагою ставилося до нихПрес-служба Житомирської міської ради.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare