Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5475
візитів всього: 402502
Прогноз погоди
Останній шкільний дзвінок прозвучав сьогодні для 2,5 тисяч житомирських випускників.
29 травня 2009 року 17:12
Останній шкільний дзвінок прозвучав сьогодні для 2,5 тисяч житомирських випускників.


Сьогодні, 29 травня, в Україні державне свято - свято «Останнього дзвоника». В 37 закладах освіти Житомира майже для 30 тисяч учнів пролунав черговий дзвінок в кінці навчального року, а для 2,5 тисяч випускників - востаннє.

«Попереду у Вас широкі життєві дороги і великі можливості.,- звернулася до випускників на святі Останнього дзвоника у Житомирській загальноосвітній школі №35 міський голова В.Т.Шелудченко.- Докладайте і надалі всіх зусиль для сумлінного навчання, ніколи не пускайте у серце зневіру і байдужість, ставте перед собою високі цілі, любіть наше місто, рідну школу, не забувайте про вчителів. Пишайтеся нашою Україною».

У травневе небо рідного міста святковим салютом злетіли яскраві повітряні кульки. Як символ надій, сподівань та прекрасних очікувань випущені вони з рук тих, хто сьогодні  востаннє зайде у шкільний клас.

За традицією -  останній шкільний вальс


Дитинство вальсом відлітає,
Кружляють пари мов у сні
Це ваша юність вас стрічає,
Дитинства промайнули дні.У травневе небо рідного міста святковим салютом злетіли яскраві повітряні кульки. Як символ надій, сподівань та прекрасних очікувань,- випущені вони з рук тих, хто сьогодні востаннє зайде у шкільний клас
Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове