Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545602
Прогноз погоди
Проблему 30-річної давності вирішено за 3 тижні
27 червня 2012 року 15:17

Сьогодні, 27 червня 2012 року, Житомирський міський голова Володимир Дебой знову зустрівся із мешканцями будинку по вул. Київській, 74. Цього разу для того, аби оглянути виконану працівниками КВЖРЕПу роботу за дорученням.

Нагадаємо, три тижні тому мешканці будинку звернулися до керівника міста із наріканнями на роботу КВЖРЕПу №11. Наступного дня міський голова виїхав на місце особисто і провів робочу нараду із відповідними службами та зустрівся із мешканцями будинку. Житомиряни скаржилися на підтоплення підвалу та накопичення під вікнами сміття, що поширювало антисанітарію, сміттєвих контейнерів не було, адже працював сміттєпровід.

Сьогодні ж основні проблеми мешканців будинків вирішено – закрито розповсюджувач антисанітарії – сміттєпровід, біля будинків стоять новенькі сміттєві контейнери, під’їзди пофарбовані, немає неприємного запаху від сміття, охайні клумби, підвал перебуває на ремонті. Люди задоволені. Говорять, не вірили, що за три тижні можна вирішити проблеми, з якими вони жили понад 30 років. Саме стільки ж ніхто не міг зрозуміти і причину постійного підтоплення підвалу. Як виявилось, ливнева  каналізація з моменту будівництва будинку не була підключена до центральної мережі. «Буде зроблена центральна врізка і підвали будуть сухими», – зазначив міський голова, а також закликав людей бути більш активними у питаннях господарювання біля своїх будинків, долучатися самим до благоустрою територій. Адже ніщо так не цінується, як зроблене своїми руками.

«Коли у дворах будуть господарі, тоді ми матимемо красиві будинки та подвір’я, затишне житло та гарні стосунки між сусідами. Коли людина щось робить сама, вона береже це і дбає про нього. Коли для людей робить КВЖРЕП, на жаль, виконаної роботи не цінують. Ми подивимось, на  скільки довго тут буде все у такому стані як сьогодні», – звернувся до присутніх Володимир Дебой.

На жаль, сьогодні часто біля одного під’їзду – чистота і порядок, пофарбовано, уквітчана територія зовнішнє освітлення, працює домофон, а біля сусіднього – сміття, відсутність клумб, захаращеність, цілодобово навстіж двері. Здавалося б, і в одному, і в іншому під’їздах живуть люди. Відмінність лише в тому, що у першому люди свідомі, ініціативні, бережуть майно та доглядають територію, а в іншому впевнені, що всю роботу має виконувати КВЖРЕП. Аналогічно і в будинку по вул. Київській, 74: упродовж 30 років люди жили поруч із постійно розкиданим сміттям, непофарбованими під’їздами, захаращеними клумбами та підтопленим підвалом. Весь цей час вони були впевнені, що за них усе повинні робити комунальні служби. Лише нещодавно мешканці переконалися, що це і їх територія, тут саме вони господарі і колегіальним органом – загальнобудинковими зборами – повинні вирішувати проблемні ситуації, звичайно ж, не без допомоги КВЖРЕПу.  

А щоб контролювати роботу комунальних установ міський голова запевнив, що така зустріч-огляд виконання доручення міського голови далеко не остання. «Я буду продовжувати це робити, щоб оцінювати якість робіт комунальних служб та своїх колег», – наголосив Володимир Дебой.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare