Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5602
візитів всього: 545576
Прогноз погоди
Приймаються пропозиції громадськості до проекту генерального плану м.Житомира
25 червня 2012 року 14:29
Відповідно до рішення міськвиконкому до 21 липня 2012 року триває прийом пропозицій громадськості до проекту генерального плану міста Житомира.
 
Матеріали проекту генерального плану міста розміщені на сайті міської ради у розділі «Документи - Генеральний план».
 
Пропозиції до плану від громадськості приймаються для їх врахування в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища за адресою: м.Житомир, вул. Щорса, 6.
************************************************************************************
Діючий генеральний план міста, затверджений рішенням міської ради від 26.12.01 №266 розробляли з використанням розрахунків комплексного економічного містобудівного обґрунту-вання концепції довгострокового розвитку м. Житомира, які виконувались в 1991 році. Також були застосовані матеріали обстеження міста, виконані інститутом "НДПІ містобудування" в 1996-97 р.р., і головним напрямком розвитку міста на той час був директивний галузевий принцип збільшення промислового потенціалу та надмірного зростання міста. У зв'язку з зазначеним, до Українського Державного науково-дослідного інституту проектування міст "ДІПРОМІСТО" направлено звернення про коригування існуючого генерального плану міста. Після проведення попередніх розрахунків спеціалістами проектного інституту, було прийнято рішення про розробку нового генерального плану м. Житомира.
 
Існуючий генеральний план м. Житомира розроблений "НДПІ містобудування" в 1997р. на розрахунковий період до 2016 року, але у зв'язку з переглядом зміни напрямку територіально-го розвитку міста (замість північного-південний напрямок, у бік с. Зарічани) та природними умовами міста (заболоченість та підтоплені території потребують великих інженерних рішень та фінансових затрат), переглядом дорожньо-транспортної мережі та змінами в економічній, законодавчій і нормативній базі держави, виникла необхідність розробки нового генерального плану м. Житомира.
 
Генеральний план міста є основним планувальним документом, який встановлює в інтересах населення та з урахуванням державних завдань напрямки і межі територіального розвитку населеного пункту, функціональне призначення і будівельне зонування території, містить принципові рішення щодо розміщення об'єктів загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі і дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони приро-дних ресурсів та історико-культурної спадщини.
 
За обсягом та змістом проектні рішення генерального плану відповідають діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм ДБН Б. 1-3-97 "Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів місь-ких населених пунктів" та ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень".
 
В основу проекту покладені матеріали, надані Головним управлінням статистики у Житомирській області, Житомирською міською радою, а також обстеження в натурі.
 
У генеральному плані визначена стратегія у використанні території міста на розрахунковий період до 2031р.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare