Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545615
Прогноз погоди
Володимир Дебой: для мене важливим є реалізація соціальних проектів
21 червня 2012 року 14:47

Реалізація соціально важливих проектів: шкіл, садочків, прибудинкових територій є пріоритетним для міського голови Володимира Дебоя. Про це він зазначив сьогодні, 21 червня, під час брифінгу в перерві сесії.

Серед важливих для Житомира проектів є утеплення дитячих садочків, заміна мереж зовнішнього освітлення. Рішенням сесії 21 червня 2012 року збільшено розмір статутного фонду КП «Міськсвітло» для реалізації проекту заміни мереж освтлення у м. Житомирі. Як повідомив Володимир Дебой, шведська асоціація НЕФКО надає Житомиру 3 млн.грн. під 3% річних, що є вигідним і нижчим від рівня інфляції. «Ці кошти будуть спрямовані на заміну освітлення із ламп розжарювання на світлодіодні та реалізацію пілотного проекту з комплексного утеплення дитячого садочка. Житомир отримав не тільки підтвердження на видачу кредиту від НЕФКО, а й погодження від Міністерства фінансів України», – мовив керівник міста.

Таким чином збільшення статутного фонду КП «Міськсвітло» на 1,5 млн.грн. передбачає реалізацію проекту по заміні мереж освітлення у м. Житомирі.

Міський голова також акцентував увагу на нинішньому стані кінотеатру «Космос», який є занедбаним і розвалюється. «Цей об’єкт повинен мати друге життя», – наголосив керівник міста, так же, як має друге життя фонтан на пл. Польовій та дитячий майданчик навпроти. Адже з початку місячника з благоустрою мікрорайон Польова суттєво почав змінюватись: відновлено роботу фонтану «Космонавт», вперше за 15 років там проведено освітлення,  здійснено благоустрій скверу навколо фонтану, за 2 місяці побудовано за кошти благодійників дитячий майданчик навпроти.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare