Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5603
візитів всього: 545590
Прогноз погоди
Обговорення проекту Генерального плану міста Житомира
19 червня 2012 року 15:52

Для забезпечення сталого розвитку території міста, враховуючи державні, громадські та приватні інтереси управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради впродовж 2011-2012 років займалось розробкою генерального плану міста Житомира.

Згідно з прийнятим рішенням матеріали проекту генерального плану міста будуть розміщені на сайті міської ради у розділі «Документи», газеті «Місто» та у вигляді планшетів, макетів у приміщенні міськвиконкому за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова,4/2 (ІІ поверх, поруч із залом засідань).

Впродовж місяця, з 21 червня по 21 липня 2012 року, пропозиції до плану від громадськості приймаються для їх врахування в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища за адресою вул. Щорса, 6.

Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення проекту генерального плану міста.

Інформація до проекту рішення міськвиконкому
«Про оприлюднення проекту генерального плану міста Житомира та розгляд пропозицій громадськості»

Зі зміною економічних відносин в державі за часів її незалежності, створенням різних форм власності на нерухомість, скороченням демографіч-ної ситуації, закриттям великих промислових підприємств в м. Житомирі, виникла нагальна необхідність в коригуванні містобудівної документації.

Діючий генеральний план міста, затверджений рішенням міської ради від 26.12.01 № 266 розробляли з використанням розрахунків комплексного економічного містобудівного обґрунтування концепції довгострокового розвитку м. Житомира, які виконувались в 1991 році. Також були застосовані матеріали обстеження міста, виконані інститутом "НДПІ містобудування" в 1996-97 р.р., і головним напрямком розвитку міста на той час був директивний галузевий принцип збільшення промислового потенціалу та надмірного зростання міста. У зв'язку з зазначеним, до Українського Державного науково-дослідного інституту проектування міст "ДІПРОМІСТО" направлено звернення про коригування існуючого генерального плану міста. Після проведення попередніх розрахунків спеціалістами проектного інституту, було прийнято рішення про розробку нового генерального плану м. Житомира.

Існуючий генеральний план м. Житомира розроблений "НДПІ містобудування" в 1997р. на розрахунковий період до 2016 року, але у зв'язку з пере-глядом зміни напрямку територіального розвитку міста ( замість північного-південний напрямок, у бік с. Зарічани) та природними умовами міста ( забо-лоченість та підтоплені території потребують великих інженерних рішень та фінансових затрат), переглядом дорожньо-транспортної мережі та змінами в економічній, законодавчій і нормативній базі держави, виникла необхідність розробки нового генерального плану м. Житомира.

Генеральний план міста є основним планувальним документом, який встановлює в інтересах населення та з урахуванням державних завдань напрямки і межі територіального розвитку населеного пункту, функціональне призначення і будівельне зонування території, містить принципові рішення щодо розміщення об'єктів загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі і дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природних ресурсів та історико-культурної спадщини.

За обсягом  та змістом проектні рішення генерального  плану відпові-дають діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм ДБН Б. 1-3-97 "Склад, зміст, порядок розроб-лення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів" та ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень".

В основу проекту покладені матеріали, надані Головним управлінням статистики у Житомирській області, Житомирською міською радою, а також обстеження в натурі.

У генеральному плані визначена стратегія у використанні території міста на розрахунковий період до 2031р.
 

Управління по звязках з громадськістю Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare