Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545616
Прогноз погоди
ЗОШ №16 представлятиме область на Всеукраїнських змаганнях в «Артеку»
15 червня 2012 року 14:34

На базі Житомирської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 відбувся ХХХVІ обласний зліт юних інспекторів руху, участь в якому взяло 9 команд області, а саме: Андрушівського, Баранівського, Бердичівського, Житомирського, Новоград-Волинського, Попільнянського, Черняхівського районів та міст Новограда-Волинського і Житомира.

За підсумками п’яти етапів змагань ІІІ місце посіла команда Попільнянського району, ІІ  – команда Житомирського району, І  – команда м. Житомира, яку представляв загін ЮІР ЗОСШ № 16.

Команда КВН ЮІР «Без поважної причини» та загін ЮІР школи є постійними учасниками акцій, що проводяться УДАІ УМВС України в Житомирській області, пропагуючи серед однолітків правила безпечної поведінки на дорозі. Загін юних інспекторів руху бере активну участь у поширенні ЮІРівського руху. Упродовж 2011-2012 навчального року ним проведено профілактичну роботу по попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму в дитячому оздоровчому таборі «Супутник», відвідано учнівські колективи Брониківської та Новороманівської шкіл Новоград-Волинського району.

Організовано виступи перед учнями, що навчаються у Радомишльській школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Березівській та Василівській школах Житомирського району.

Щиро вітаємо переможців – загін ЮІР ЗОСШ № 16 та бажаємо гідно представити м. Житомир на Всеукраїнських змаганнях в «Артеку».

 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare