Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5608
візитів всього: 545634
Прогноз погоди
У Житомирі йде підготовка до зими
15 червня 2012 року 09:30
14 червня 2012 року відбулося засідання міського штабу з розгляду питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

На засідання були запрошені керівники житлово-комунальних підприємств, старші по будинках.

Головуючий на засіданні штабу заступник міського голови Микола Боровець зазначив, що якісна підготовка господарства в міжопалювальний період, аналіз та усунення проблем, що виникали у минулий осінньо-зимовий період, забезпечить належний та вчасний початок нового  опалювального сезону.

«Є чіткий графік заходів з підготовки  міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років по підприємствах. І від злагодженої роботи та взаємодопомоги житлово-комунальних підприємств, старших по будинках, теплового господарства сьогодні залежить якість надання послуг житомирянам взимку», - зазначив М.Боровець.

Начальник управління житлового господарства міської ради Світлана Півоварова ознайомила присутніх із правилами підготовки міського господарства до зими. Зокрема, зауважила на тому, що паспорт та акт готовності житлових будинків – стандартний та обов’язковий для всіх будинків.

«Підготовка будинків до зими йде чітко за графіком. Так, у 17% будинків, що перебувають у комунальній власності міста, вже проведено поточні ремонти і вони готові прийняти теплоносій. Плановий ремонт елеваторних вузлів проведено у 103 будинках», - зазначила С.Півоварова.

Вона також поінформувала, що на разі проводиться плановий ремонт внутрішньобудинкових мереж та ремонт ліфтів.

На засіданні також заслухано питання забезпечення теплопостачання споживачів, які у минулому опалювальному сезоні обслуговувалися ПАТ «Україна» та плану заходів КП «Житомиртеплокомуненерго» на забезпечення споживачів міста централізованим гарячим водопостачанням.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare